grafika
Powiązane galerie:
grafika
Środa, 15.01.2020
Sylwester z Rypińskim Domem Kultury

Ostatnia noc roku to doskonała okazja, aby spędzić ją w sposób wyjątkowy. Ofert na zabawy sylwestrowe jest zawsze wiele, ale dla tych którzy poszukują naprawdę niepowtarzalnych przeżyć Rypiński Dom Kultury miał aż dwie propozycje.

Miłośników opery zaprosiliśmy na „Sylwestra z Wielką Sztuką na Ekranie”. Goście mieli okazję obejrzeć retransmisję opery „Zaczarowany flet” W.A. Mozarta prosto z Metroplitan Opera w Nowym Jorku. Doskonała muzyka, wyśmienici soliści, cudowna choreografia i scenografia tego familijnego spektaklu zachwyciła widzów. Nie obyło się bez poczęstunku i obowiązkowego toastu o północy za Nowy 2020 Rok.

Dla zwolenników zabawy tanecznej już od godziny 23.00 rozbrzmiały muzyczne hity minionego roku. W oczekiwaniu na życzenia od Burmistrza i radnych miasta Rypin oraz wspólny toast licznie zgromadzeni na placu przy ul. Nowy Rynek bawili się w towarzystwie swoich znajomych. Równo o północy wystrzeliły nie tylko korki szampanów, ale także piękne fajerwerki, które rozświetliły niebo na tysiąc odcieni. W tym miejscu Rypiński Dom Kultury serdecznie dziękuje mieszkańcom, którzy dostosowali się do naszego apelu, aby nie używać petard w miejscu wspólnej zabawy. To zagwarantowało bezpieczeństwo uczestników sylwestrowej nocy.

Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie same dobre dni i tego Państwu życzymy!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się