grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 23.07.2019
Kino Letnie z RDK

Korzystając z wakacyjnego czasu i letniej pogody Rypiński Dom Kultury postanowił zorganizować dla mieszkańców kino pod chmurką. Była to pierwsza taka inicjatywa, która jak się ostatecznie okazało zyskała wielu sympatyków.

18 lipca na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie odbyła się projekcja oskarowego filmu „La La Land”, którą poprzedził zwiastun „Śmieciokalipsy” – najnowszej produkcji amatorskiego filmu tworzonego przez uczestników tegorocznych warsztatów filmowych. W mgnieniu oka przygotowane przez RDK leżaki zapełniły się widzami. Nie brakowało również widzów, którzy z całymi rodzinami oglądali film na kocach. Dobra pogoda, fantastyczna, piknikowa atmosfera dopełniła tylko miły, letni wieczór.  Mamy nadzieję, że kolejne kino letnie, które planujemy zorganizować 15 sierpnia również będzie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem. Mimo, że to kulturalne przedsięwzięcie nie należy do najtańszych, to frekwencja pokazała, że tego typu imprezy cieszą się popularnością, szczególnie wśród młodych mieszkańców miasta.

Rypiński Dom Kultury serdecznie dziękuje Miejskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej i Regionalnemu Zakładowi Utylizacji Odpadów Komunalnych za wsparcie finansowe oraz Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie miejsca, a także służbom porządkowym: policji i straży miejskiej za zabezpieczenie imprezy.

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się