grafika
Koncert Mateusza Ziółko

Mateusz Ziółko zaśpiewał w Rypinie

 

Z niecierpliwością czekaliśmy na koncert Mateusza Ziółko, który odbył się w zmodernizowanej sali widowiskowo -  kinowej Rypińskiego Domu Kultury w minioną niedzielę 7 kwietnia 2019 r. Do tej pory mieliśmy okazję podziwiać spektakle teatralne, seanse filmowe i mniejsze muzyczne wydarzenia kulturalne. Organizacja koncertu to nie lada wyzwanie. Jednak wyposażenia techniczne jakim dysonuje po remoncie RDK sprawdziło się w stu procentach, a nowoczesne technologie w zakresie dźwięku i światła sprawiły, że odbiór muzycznego spektaklu zyskał naprawdę wysoki poziom, zapewniając tym samym komfortowy udział w wydarzeniu wszystkim tym, którzy postanowili niedzielny wieczór spędzić na koncercie.

Mateusz Ziółko to piosenkarz, pianista i kompozytor. Brał udział w licznych muzycznych projektach realizowanych na terenie kraju, jak również był uczestnikiem wielu telewizyjnych programów typu talent show. Popularność zyskał m.in. dzięki wygranej w  trzeciej edycji „The Voice of Poland”, jak również wywalczył finał w dziesiątej edycji polsatowskiego show  „Twoja twarz brzmi znajomo”.  W maju 2017 roku ukazał się jego album „Na nowo”, który zdobył status złotej płyty.

Sam artysta to utalentowany wokalnie młody człowiek, który oprócz muzycznych umiejętności wykazał się poczuciem humoru, doskonałą umiejętnością nawiązywania kontaktu z publicznością.  Popularne piosenki przeplatały się z nowymi kompozycjami, a także ze światowej sławy coverami, które bawiły obecnych.  Energia i klimat jaki został stworzony podczas koncertu sprawiły, że publiczność dała się ponieść muzyce, skłaniając cały zespół do dłuższego pozostania na scenie. Mateusz Ziółko pokazał cały wachlarz wokalnych możliwości, a jego zespół dał popis kunsztu w krótkich solówkach. Po zakończonym koncercie i bisach fanki i fani artysty mogli liczyć na wspólne zdjęcie i autograf.

 Mamy nadzieję, że niedzielny koncert pozostanie na długo w pamięci naszej publiczności, którą już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w najbliższym czasie w RDK. Już 2 czerwca br. kolejny muzyczne wydarzenie – koncert legendarnej grupy Voo Voo, natomiast 16 czerwca br. zapraszamy miłośników teatru na komedię „Skok w bok” w wykonaniu czołowych gwiazd Teatru Capitol – bilety do nabycia w kasie kina i na www.rdk.bilety24.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się