grafika
Powiązane galerie:
"Prywatna klinika" spektakl teatralny

Prywatna Klinika w Rypiński Domu Kultury

W niedzielne popołudnie 3 lutego br Rypiński Dom Kultury zamienił się w Prywatną Klinikę, a to za sprawą fantastycznego spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie, który publiczność rozbawił do łez.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów RDK postanowił zorganizować teatralne popołudnie. Na deskach naszej instytucji wystawiona została aż dwukrotnie komedia „Prywatna klinika” w reżyserii Grzegorza Reszki, w której jedną z głównych ról zagrał Rafał Cieszyński, aktor pochodzący z Rypina.  Przez ponad dwie godziny widzowie doskonale bawili się śledząc skomplikowane sytuacje bohaterów, którzy musieli radzić sobie w sposób mistrzowski z nieprzewidzianymi i mało komfortowymi zdarzeniami. Dzięki inteligentnym intrygom i kombinacjom głównych bohaterów wszyscy uczestnicy komedii „spadli na cztery łapy”, chociaż w finale okazało się, że za kłamstwa, krętactwa, konfabulacje trzeba będzie dosłownie słono zapłacić.

Doskonała gra aktorska naszego rypinianina Rafała Cieszyńskiego i jego małżonki Alżbety Lenskej, jak również doskonałe kreacje: Katarzyny Kołeczek, Klaudii Halejcio, Tomasza Oświecińskiego, Pawła Kuślika i Katarzyny Anzorge wywarły na widzach duże wrażenie. Publiczność owacjami na stojąco podziękowała aktorom za wspaniałą grę. Mamy nadzieję, że kolejny spektakl „Dwie pary do pary”, który już niebawem,  bo 8 marca br wystawiony zostanie w RDK spodoba się  wszystkim miłośnikom sztuk teatralnych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się