grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 25.06.2018
Dni Rypina 2018

 

Za nami jedna z najważniejszych imprez w mieście - Dni Rypina. Tym razem na dużej scenie w bloku koncertowym zaprezentowały się polskie gwiazdy z pierwszej półki muzycznego rynku. Dla mieszkańców zagrali m.in.: After Party, Kasia Wilk i legenda polskiego rocka Lady Pank. Dobrej zabawy nie popsuł nawet przelotny deszcz.

Podczas koncernów rozstrzygnięto kilka konkursów ogłoszonych przez Burmistrza Miasta Rypin oraz nagrodzono utalentowanych artystycznie uczniów naszego miasta w ramach Gali Talentów. Tradycyjnie już podczas Dni Rypina ogłoszono wyniki konkursu „Wędka Burmistrza” adresowanego do wszystkich instytucji i jednostek miejskich.   Tym razem nagroda finansowa w wysokości 10 tyś zł powędrowała do Rypińskiego Domu Kultury. Jesteśmy niezwykle dumni tego z wyróżnienia. W ramach projektu powstanie audiobook – bajka dla dzieci z udziałem znanych i charakterystycznych rypinian, promująca nasze miasto nie tylko lokalnie, ale też w całym regionie. Mamy nadzieję, że powstanie kolejne atrakcyjne i trwałe dobro kulturalne, z którego skorzystają mieszkańcy Rypina. 

Tegoroczny blok koncertowy zakończył ponad sześciominutowy spektakularny pokaz fajerwerków, który zachwycił wszystkich obecnych na koncercie. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się