banerek modernizacja 2.JPG
Wyszukiwarka
Lipiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
26 27 28 29 30 31 1
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Poniedziałek, 06.03.2017
Spektakl „Polityka” na ostatki

 

 

 

28 lutego 2017 roku w Rypińskim Domu Kultury wystawiony został spektakl pt. „Polityka” w wykonaniu aktorów amatorów z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.  Okazało się, że to kulturalne wydarzenie przyciągnęło do RDK w ostatni dzień karnawału wielu miłośników sztuki teatralnej nie tylko z Rypina, ale również z sąsiednich miejscowości. Zebraną publiczność oraz aktorów przywitał Grzegorz Ziomek – dyrektor instytucji.

Dzięki staraniom Zenobii Rogowskiej przewodniczącej Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”  przy wsparciu Burmistrza Miasta i naszej instytucji na scenie Rypińskiego Domu Kultury Teatr Studencki „Dobry wieczór” działający przy WSKSiM przedstawił sztukę „Polityka” Włodzimierza Perzyńskiego. Reżyserem spektaklu jest redemptorysta o. Dariusz Drążek CSsR.

Dramat polityczny „Polityka” został napisany tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości i jest dziełem ponadczasowym. Przedstawia interesy prywatne oraz publiczne, mętne kariery i gry partyjne.

Po spektaklu reżyser i aktorzy w podziękowaniu za występ otrzymali piękne róże i pamiątkowe upominki. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć kolejną sztukę w wykonaniu studentów, nad którą prace już trwają.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się