banerek modernizacja 2.JPG
Wyszukiwarka
Lipiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
26 27 28 29 30 31 1
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 28.02.2017
25 Finał WOŚP

 

 

 

W minioną niedzielę tj. 15.01.2017 r. po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Rypinie. Wzorem lat ubiegłych finał, zorganizowany przez Rypiński Dom Kultury, odbył się na terenie Rypińskiego Centrum Sportu. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję oglądać bogaty program artystyczny, jak również uczestniczyć w dodatkowych atrakcjach przygotowanych przez RDK. Jako pierwsza na dużej scenie zaprezentowała się Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Jana Wojtasa, po której występowały m.in.: Przedszkola Miejskie nr 1, 2, 3, Chatka Puchatka, Dziecięca Akademia Rozwoju Umiejętności, Dziecięco-Młodzieżowa Grupa Estradowa, grupa karate „Oyama”, zespół gimnastyczny „One” z Zespołu Szkół nr 1, sekcje Rypińskiego Domu Kultury tj.: Kluby Seniora „Srebrny Włos” i „Wrzosy”, wokalistki oraz młodzieżowy zespół muzyczny. Program artystyczny przeplatały licytacje gadżetów i fantów, z których dochód zasilił konto WOŚP.

Zebrani podczas koncertu widzowie ponadto mieli możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, odwiedzić liczne stoiska przygotowane przez takie podmioty jak m.in.: Klub Seniora „Srebrny Włos”, modelarnię „Hobby”, Liceum Plastyczne czy trampoliny „Spartan Cross”.

Na koniec tradycyjnie już, punktualnie o 20.00 niebo nad miastem rozświetliły pięknie fajerwerki. Rypin solidaryzując się z innymi miastami, które włączyły się w 25 finał WOŚP odpalił „światełko do nieba”.

Tegoroczna zbiórka zorganizowana przez sztab WOŚP przy Rypińskim Domu Kultury i przeprowadzona na terenie Rypina wyniosła 26 604,55 zł. Jest to  niezwykle imponujący wynik. Ustanowiony został tym samym nowy rekord. Dziękujemy wszystkim osobom, w sposób szczególnym wolontariuszom, ale również  instytucjom, służbom oraz firmom prywatnym zaangażowanym w tegoroczną finał. Do zobaczenia za rok! Sie ma!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się