banerek modernizacja 2.JPG
Wyszukiwarka
Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
14 15 16 17 18 19 20
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Wtorek, 28.02.2017
25 Finał WOŚP

 

 

 

W minioną niedzielę tj. 15.01.2017 r. po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Rypinie. Wzorem lat ubiegłych finał, zorganizowany przez Rypiński Dom Kultury, odbył się na terenie Rypińskiego Centrum Sportu. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję oglądać bogaty program artystyczny, jak również uczestniczyć w dodatkowych atrakcjach przygotowanych przez RDK. Jako pierwsza na dużej scenie zaprezentowała się Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Jana Wojtasa, po której występowały m.in.: Przedszkola Miejskie nr 1, 2, 3, Chatka Puchatka, Dziecięca Akademia Rozwoju Umiejętności, Dziecięco-Młodzieżowa Grupa Estradowa, grupa karate „Oyama”, zespół gimnastyczny „One” z Zespołu Szkół nr 1, sekcje Rypińskiego Domu Kultury tj.: Kluby Seniora „Srebrny Włos” i „Wrzosy”, wokalistki oraz młodzieżowy zespół muzyczny. Program artystyczny przeplatały licytacje gadżetów i fantów, z których dochód zasilił konto WOŚP.

Zebrani podczas koncertu widzowie ponadto mieli możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, odwiedzić liczne stoiska przygotowane przez takie podmioty jak m.in.: Klub Seniora „Srebrny Włos”, modelarnię „Hobby”, Liceum Plastyczne czy trampoliny „Spartan Cross”.

Na koniec tradycyjnie już, punktualnie o 20.00 niebo nad miastem rozświetliły pięknie fajerwerki. Rypin solidaryzując się z innymi miastami, które włączyły się w 25 finał WOŚP odpalił „światełko do nieba”.

Tegoroczna zbiórka zorganizowana przez sztab WOŚP przy Rypińskim Domu Kultury i przeprowadzona na terenie Rypina wyniosła 26 604,55 zł. Jest to  niezwykle imponujący wynik. Ustanowiony został tym samym nowy rekord. Dziękujemy wszystkim osobom, w sposób szczególnym wolontariuszom, ale również  instytucjom, służbom oraz firmom prywatnym zaangażowanym w tegoroczną finał. Do zobaczenia za rok! Sie ma!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się