banerek modernizacja 2.JPG
Wyszukiwarka
Listopad 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
23 24 25 26 27 28 29
baner kup bilet 3.JPG
baner kino.JPG
banerek ministerstwo.JPG
banerek facebook.JPG
banerek twitter.JPG
banerek modernizacja.JPG
Wtorek, 13.10.2020
Agnieszka SzwankowskaLiczba wyświetleń: 118
Wirtualny Turniej Poezji Patriotycznej

Rypiński Dom Kultury z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zaprasza młodzież z maista i powiatu do udziału w Turnieju Recytatorskim Poezji Patriotycznej.

W związku z nadal trwającą pandemią proponujemy wirtualny udział w konkursie. Oznacza to, że każdy uczestnik  będzie miał możliwość nagrania swojej recytacji, a następnie przesłania lub dostarczenia filmiku na odpowiednim nośniku (pendrive, płyta) wraz ze skanem karty zgłoszenia do Rypińskiego Domu Kultury we wskazanym w regulaminie  terminie.

Nadesłane recytacje zostaną ocenione przez komisję jurorską powołana przez organizatora (RDK), a laureaci otrzymają nagrody. Nagrodzone i wyróżnione recytacje wzbogacą nasze zbiory multimedialne oraz zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej i facebooku.

Mamy nadzieję, że organizowany po raz pierwszy Turniej recytatorski w formie wirtualnej  wzbudzi zainteresowanie i będzie postrzegany jako bezpieczna forma obcowania z poezją patriotyczną w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Regulamin, karta zgłoszenia i niezbędne zgody dostępne są obok do pobrania.

UWAGA! do udziału w konkursie zapraszamy młodzież - miłośników poezji i recytacji, nie tylko delegowaną ze szkół. Można zgłaszać się równiez indywidualnie.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ